ורד שני, מעצבת פנים וסטייליסטית,
החלה את מסלולה המיקצועי בלימודי תכנון ערים באוניברסיטת ת"א לתואר שני והמשיך בלימודים לתואר 

בהנדסה אזרחית באוניברסיטת סן חוזה שבקליפורניה, שם נחשפה לעבודה כמעצבת פנים בפרוייקט מלונאות בו השתתפה כסטודנטית.
"מיד הבנתי שהאהבה האמיתית שלי מילדות, לעצב ולשנות חלל, היא הכשרון והיעוד שלי. הייתי מוכנה לוותר על שנים רבות של לימודים לטובת יצירה ועיצוב.ומאז אני עפה...ממש גבוה".
מיד כשחזרה לארץ, החלה ורד לעבוד על פרוייקטים מגוונים שכללו גם עבודות לא שגרתיות כמו מעון לילדים מפגרים וחולי נפש ברמלה, שם נתנה ביטוי מלא לכשרונה להכניס שמחה, צבע וחיים לחדרים וחללי המחייה של הילדים,ולטשטש את אפרוריות וקשיי החיים של דייריו.
 
בין הבתים והדירות שעיצבה במהלך השנים עובר קו הכולל שילובים של עץ גושני,בטון וזכוכית, עם ריכוך של בדים וטקסטורות לא שגרתיות.
הייחודיות של ורד ניכרת בשילובי צבעים יוצאי דופן, אשר מעידים על תעוזה, דמיון והמון שמחה.
"אני אוהבת לחייך ולצחוק ורוצה שמי שנכנס לחלל שעיצבתי יתחיל גם הוא לחייך.זה ביטוי אנושי חזק לסיפוק ואהבה".
 
בנוסף לעבודתה כמעצבת פנים השתלבה ורד ככתבת וסטייליסטית של מגזין בניין ודיור והייתה חלק מצוות הממזגין כמה שנים.
ורד מעבירה גם הרצאות בנושאי עיצוב וסטיילינג ומרבה להתעדכן בתערוכות בארץ ובחו"ל.
 
עבודותיה של ורד מתפרסמות במגזינים שונים ובספרי עיצוב מובילים בשל הססגוניות וההרמוניה שבהם.
 
"אני אוהבת את המשפט less is more כקונספט.
והתפיסה הבסיסית שלי, שאין נכון ולא נכון בעיצוב". 

ירון בייקר, אדריכל בעל תואר ראשון מאוניברסיטת תל אביב (2004), החל את מסלולו המקצועי במשרד אדריכלות בנוה צדק, משרד שעוסק בבנייה פרטית יוקרתית ושם דגש על תכנון ויחס אישי לכל לקוח ((CUSTOM MADE HOUSE. יחס זה בא לידי ביטוי ביצירת סיפור 

אדריכלי מותאם לאופי הלקוח, לתנאי השטח, לרצונות הפרוגרמטיים ולתקציב הקיים, ומשלב בתוכו חוויה מרחבית המתחילה מפיתוח השטח, דרך הכניסה לבית ולחללים הציבוריים ועד לחדרי השינה והרחצה הפרטיים, תוך שימוש בצורה ובחומר במטרה ליצור תחושות זיכרון וציפיה אצל החווה לכל אורך המסע המרחבי. במסגרת תפקידו כמתכנן למד את החשיבות של תכנון נכון וקפדני המיושם ע"י הפקת תכניות מדויקות ומפורטות שאינן משאירות מקום לשאלות וחוסר ודאות ביצועית.

בשנת 2012 החל ירון את מסלולו העצמאי ותחומי עיסוקו התרחבו לתכנון מבני מגורים משותפים, הרחבות בנייה ופרוייקטי פינוי/בינוי (תמ"א 38), תכנון משרדים ומפעלים. כמו כן מספק ירון שירותי ייעוץ בכל נושא זכויות בנייה ופוטנציאל תכנוני ללקוחות פרטיים, יזמים ומתווכים.

תחום עשייתו מתפרס על כל הארץ, מבית פרטי ביישוב גדעונה ומפעל אלומיניום בקיבוץ כברי שבצפון הארץ, דרך מתחם מגורים בבת שלמה ובית לחוואי במושב עופר ועד לפרויקטי תמ"א בחולון, הרחבות דיור על גגות בתל אביב ובתים פרטיים ביישוב הר אדר שליד ירושלים ובמושב נחלים שליד פתח תקווה.